By Jlkdfgew234 on 29th Lipiec

Wielu ludzi obawia się, że mają „dziwne” penis. Czy chodzi o rozmiar, kształt czy lekką krzywą w ten sposób czy trudno znaleźć człowieka, który jest w 100% wygodny z tym, co pakuje. Zdecydowana większość mężczyzn nie musi się martwić zarówno pod względem zdolności seksualnych, jak i ogólnego stanu zdrowia penisa, ponieważ postrzegane nieprawidłowości są często bardzo normalne, a przynajmniej nie szkodliwe. Istnieją jednak pewne nieprawidłowości, które mogą negatywnie wpływać na penisa, stan moczowy i seksualne. Chyba że człowiek cierpi na jedną z następujących nieprawidłowości penisa, prawdopodobnie nie ma się czym martwić.

1. Mikropenis

Większość mężczyzn, którzy myślą, że mają one nienormalnie małe penis w rzeczywistości nie. Mikropenis jest definiowany jako dorosły penis, który jest krótszy niż 2,8 cala, gdy jest niestabilny. Uważa się, że uwarunkowany wpływ wywiera tylko 0,5% mężczyzn. Uważa się, że jest spowodowany niedoborem hormonu lub genetyczną nieprawidłowością. Więcej informacji tutaj Portal był przeciwny.

Mikropenis może powodować problemy seksualne i moczowe wraz z problemami psychologicznymi, takimi jak niska samoocena i depresja. Jeśli zdiagnozowano u niemowląt (o długości penisa poniżej 0,75 cala), niemowlęta lub dzieci mogą otrzymać terapię hormonalną w celu zwalczania problemu. Powiększanie chirurgiczne penisa jest ostatecznym rozwiązaniem i może być wykonywane u nastolatków lub dorosłych mężczyzn.

2. Hypospadias

Ta nieprawidłowość występuje, gdy cewka moczowa otwiera się na spodzie penisa – zwykle blisko głowy, ale w cięższych przypadkach, w połowie wału, a nawet w podstawie. Ten stan może powodować rozpryskiwanie moczu i może towarzyszyć częściowy napletek, który obejmuje tylko najwyższą połowę końcówki penisa.

Mężczyźni dotknięci tym stanem rodzą się wraz z nim, a problem jest zwykle korygowany chirurgicznie w okresie niemowlęctwa. Nieleczone spodziectwo może prowadzić do problemów erekcji u samców dorosłych.

3. Chordee

Chordee jest krzywizną w dół penisa, z którym rodzą się mężczyźni. Choć krzywa w lewo, w prawo, w górę lub w dół nie jest taka rzadka, chordy pojawiają się, gdy pojawia się problem z rozwojem penisa, gdy płci męskiej jest płód i często towarzyszy spodzian. Chordee może powodować słabe erekcje i / lub ból w stosunkach zarówno dla osoby dotkniętej chorobą, jak i jego partnera. Aby uzyskać więcej informacji odwiedź link Vigrax.

Jeśli hipposiada nie jest obecna, chordee może pozostać niezauważony aż do dorosłości. Krzywa jest najbardziej zauważalna podczas erekcji. Chirurgia jest standardowym leczeniem tego stanu; Jeśli jest opóźniony do dorosłości, może okazać się konieczne wiele procedur.

4. Epizody

Epizopias jest obecny, gdy cewka moczowa otwiera się na górze lub na boku penisa, a nie na czubku. Występuje u około 1 na każde 117 000 noworodków. Stan może powodować przepływ moczu z powrotem do nerek, zwiększając ryzyko infekcji dróg moczowych. Jest również związana z krzywizną penisa i krótsą długością, choć szerszy obwód.

Zwykle wykonuje się operacje mające na celu usunięcie epizodów.

5. Pogrzebany penis

Ten stan jest wrodzony i występuje, gdy skóra jest rozmieszczona nierównomiernie nad penisem i mosznem. Zwykle powłoka skóry otacza wokół penisa i moszny i jest rozprowadzana dość równomiernie. W takim przypadku skóra może gromadzić się w kierunku górnej części penisa, powodując pochowanie lub ukrycie wału. Penis może być ukryty pod tłuszczem w jamie brzusznej u niektórych mężczyzn, ale to jest inna historia związana z otyłością.

Pogrzebany penis może sprawić, że trudne jest zapewnienie właściwej higieny i skierowanie strumienia moczu. Może to również prowadzić do zapalenia napletka (zapalenie okrężnicy) i niskiej samooceny. Leczenie zakopanego penisa może być tak proste, jak nałożenie kremu przeciwzapalnego lub regularne noszenie napletka kilka razy dziennie. Jeśli te metody są nieskuteczne, można wykonać operację. Uprzejmie kliknij stronę, aby uzyskać więcej informacji xtrasize

Dla odpoczynku

Większość mężczyzn nie musi się martwić o te problemy; Jednak nie oznacza to, że nie skorzystałyby z okazywania swoich członków dodatkowej miłości. Stosowanie wysokiej jakości kremu do penisa (specjalistów od zdrowia zaleca Man1 Man Oil) codziennie jest dobrym ruchem; Witaminy, aminokwasy i antyutleniacze w najlepszych produktach wspierają prawidłowe działanie na skórę, nerw i krążenie.

Comments are closed.